PLUGJE TE REJA ME MADHESI TE NDRYSHME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 28 Maj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
-PLUGJE TE REJA TE MADHESIVE TE NDRYSHME.
-ME 2 & 3 DHE 4 UMI
-SI DHE ME 2 & 3 UMI RROTULLUESORARI I THIRRJEVE: 08:00 - 22:00


www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim