Plugje me madhësi të ndryshme / SHEHU-A, Rahovec

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SHEHU-A Dje 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
*Shiten plugje me 2, 3 dhe 4 umi, dimenzione të ndryshme.

*Për më shumë informata:
044123478,
044229940,
044853405.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim