Plugje rrotulluese me 3 dhe 4. / "SHEHU-A"Rahovec

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SHEHU-A 13 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
*Shiten plugje rrotulluese me 3 dhe 4 umi.

*Për me shumë info:044123478, 044229940, 044853405.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim