Presa per rrema dhe hardhi te rrushit

Shitet nga: nadi inkubator 17 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shitet presa cobra colina 1200 prodhim italian si e re e perdorur nje sezon
cmimi i blerjes 16000 € ne fabrik per coptimin e remave dhe hardhive te rrushit coptimin e ban deri 5 cm posedon kontinier dhe kiper ne lartesi 2.60 m sherben per mbledhjen e repromaterialit per perdorimin e prodhimit te peletit dhe briketit per.nxemje.
Makina eshte ne gjendje perfekte.
Viber
+38649338863Paisje tjera per shitje
Shitet gjithashtu edhe traktori antonio cararo po ashtu ne gjendje te egullt cmimin 8000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim