Qisterna 500 Litra dhe Gilindera Dekorus per Oborr

Shitet nga: Mifterem Hoti 01 Maj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shiten Qisterna 500 Litra dhe 4 Copa Gilindera Dekorus per Oborra me gjatesi 3 Metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim