Shes Rimorkion

Shitet nga: Morina 21 Pri 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shes rimorkion 16she tarinat dhe podi te fabrikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim