Shes mjellse per miser

Shitet nga: ... 06 Dhj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shes mjellse per miser dhe pasul punun shum mir qmim i volitshen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim