Shiten kazanat per qumsht

Shitet nga: Vesel 13 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shiten kazanat per qumsht 2 copa 250 litra dhe 1cop 300 litra per me shum kontakto 044 734 097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim