Shitet Grabuja mbledhse dhe shkepse

Shitet nga: B.M 16 Nën 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shitet grabuja mbledhse dhe shkepse ne gjendje te mir esht me singjir 2m gjersi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim