Shitje Urgjente

Shitet nga: Flamur 22 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shesim Goldon me frezin, prokolic , pllugi per nxerjen e patatave benasin me frezin dhe motorin per ujitje edhe prokulica e kerit komplet 2000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim