Sperkats ( pomp për sterpikje ) e pemëve dhe perim

Shitet nga: Selman salihu 18 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Sperkats ( pomp për sterpikje ) e pemëve dhe perimeve 400 litersh . 1000 bar shtypjen. Posedon 53metra crev speciale. Motor honda benzinë. I ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir fizike. Nr kontaktues 044-939-046. 045-691-231. Viber +37744939046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim