Traktor rimork kos maqin sillazhit

Shitet nga: Zymer Morina 06 Pri 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
shes dy rakovica 65 ne gjendje perfekte romork te beugradit kos me tanira dhe maqin per sillazh te gjitha jan te gaqme per pun ndrrim bajm nese me komvenon qmimi asht i lir ju mirmpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim