Traktot Rarkovci 65 rimork makin sillazhit kos m..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Zymer Morina 26 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shes rakovicen 65 ne gjendje perfekte i she te gjitha bash dhe naras arsyja e shitjes nuk po me duhen te gjitha jan ne gjendje te rregullt pres blersm serioz jam vlen me i shiku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim