Vllaqa

Shitet nga: Fejzulla Mustafa 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shiten vllaqat te ardhura nga Zvicrra, kan pjesen qe rrafshon qe mund ti montohet dhe ti qmontohet,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim