mulli

Shitet nga: nexhet rexhepi 16 Shk 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
blu me kokerr dhe boq kapasiteti i bluarjes 4 minuta per 50kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim