shes kamionin mercedes 410

Shitet nga: Sadat 06 Jan 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Kamioni është në gjendje shum të mir teknike dhe fizike, ka te kryer servis.viti i prodhimit 1995.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim