shes makina te patatve mbjellse dhe per nxjerre

Shitet nga: avdyl krasniqi 25 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
shes makina mbjellse dhe nxjerrse per patate dhe Plug per lavrim sa po ardhur nga zvicrra viber:+41792833254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim