shiten Kamionat Traktor pllugj maqin per speca..??

Shitet nga: A Hoti 01 Maj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Kamion- Mercedes Benz 208 Diezel viti 1990
Traktor- Landini 6500 viti 1978 70 kw me guma te mira dhe filterat e ndrrun edhe uljet pergjithsi.
Plugj te Leskovcit
Maqina per mbjelljen e Specave ?
Per me shum informatave na Kontaktoni ne nr e telefonit ? Çmimet sipas marrveshjes eja na vizitoni dhe shikoni vet.....?
nr:
Tel: A-Hotii 049 570 219
mund te kontaktojm edhe ne Viber ?

Gjindemi ne Ratkovc ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim