''HAXHIJAHA'' KOSA ROTO 135, 165 ,185 ME GARAN..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HAXHIJAHA 08 Gsh 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
GARANCION 12 MUAJ

Kualitet te Larte dhe me qmime me te volitshme ne Rajon


www.facebook.com/haxhijaha
www.haxhijaha.com
e-mail.:info@haxhijaha.com

tel.:029277305
mob.:044604843
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim