''HAXHIJAHA'' TAFE 42 DI ME KABINE 35.05KW 47 KF

Shitet nga: HAXHIJAHA 08 Gsh 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Karakterestika Teknike ,
Kabina standarde me 2 dyer

Motori Simpson S-325 dizel me injektim të drejtëpërdrejt
Numri i cilindrave:3 copa
Fuqia e motorit 47 kf (35.07kw) pranë 2000rr/min.
Fuqia në levën e koneksionit 36.8 kf (27.45 kw) pranë 2000 rr/min.
Ftohja me ujë nën trysni
Frenat cilindrike. Komanda mekanike.
Marshi i shpejtësisë: 8 përpara dhe 2 mbrapa
Pesha e traktorit:1830 kg
Sistemi hidraulik funksionet:kontrolli i tërheqjes, kontrolli i pozitës,varje në 3 pika - kategoria I
Timoni mekanik
Instalimi elektrik:Akumulator 12V 85Ah, 28amp,ndezja me çelës që ka ndërprerës të sigurt.
Boshti i përparmë i lëvizshëm.
Gomat: përpara 600-16/8 dhe mbrapa 12.4-28/12
Kabina standarde me 2 dyer

PER INFORMATA SHTESE


e-mail.:info@haxhijaha.com
Tel.:029277305
mob.:044604843
telefonatat mund te behen nga ora 8-15 te Hene-Shtune

www.facebook.com/haxhijaha
www.haxhijaha.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim