''HAXHIJAHA'' TRAKTOR DEUTZ FAHR AGROKID 230

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HAXHIJAHA 14 Krr 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Perfaqesues ekskluziv per Kosove''HAXHIJAHA'' RAHOVEC Same & Deutz Fahr SDF GROUP OFROJME te gjitha Kategorit dhe seri te traktorave SAME DHE DEUTZ FAHR DUKE FILLUAR NGA 50KW E ME LART.
EURO III Mitsubishi 4 cilindra motor turbo. Kapaciteti 1758 cc. Fuqia maksimale në(2000/25/CE): 51 HP/37 kW. Fuqia maksimale në (ECE R24.03): 47 HP/34, 5 kW. Ftohje me ujë. Injeksion indirekte. Lloji i thatë i filtrin të ajrit me fishek të dyfishtë. Kofano /* mbulesë individuale. Kapaciteti I rezervoarit: 38 l. Shpejtësia 30 km / h. Blokada e diferencialit të pasëm me kontroll electrohidraulik. Frenat mekanike të lyera në vaj multi-disk. Drejtues Hydrostatic me pompë të pavarur. Këndi Drejtues: 57 °. Kapaciteti I pompës ngrehëse hidraulike 30 l / min. Panelet lëvizshëm anësore. Leva nën timon.
info@haxhijaha.com Tel:029 277 305 mob.:044604843
www.haxhijaha.com
www.facebook.com/haxhijaha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim