''HAXHIJAHA'' TRAKTOR SAME DEUTZ TAFE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HAXHIJAHA 08 Gsh 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
TRAKTORA TAFE NGA 35.KW 44KF -DERI NE 60KW 80.5 KF
TRAKTOR SAME DHE DEUTZ-FAHR NGA 19.2KW 26KF DERI NE 162KW 220KFPER INFORMATA SHTESE


e-mail.:info@haxhijaha.com
Tel.:029277305
mob.:044604843
telefonatat mund te behen nga ora 8-16 te Hene-Shtune


www.facebook.com/haxhijaha
www.haxhijaha.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim