''HAXHIJAHA'' TRAKTOR SAME Dorado 80

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HAXHIJAHA 14 Krr 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Perfaqesues ekskluziv per Kosove''HAXHIJAHA'' RAHOVEC Same & Deutz Fahr SDF GROUP
OFROJME te gjitha Kategorit dhe seri te traktorave SAME DHE DEUTZ FAHR DUKE FILLUAR NGA 50KW E ME LART.
Motor 3 cilindër Turbo Intercooler EURO III me kapacitet 3000 cc. Max. Fuqia (2000/25/CE) 82 HP/60 kW Ftohje e motorit me lëng – me vaj. Filtir i ajrit I thatë i mbuluar. Kapaciteti I rezervarit: 90 l. Ingranazhi hidrostatil në grupe. Kontrollet electrohidraulike për: llamellë kardani, bllokada e përparme dhe e pasme, ngemje me katër rrota.
Drejtues Hydrostatic me pompë të pavarur dhe shtiza e rregullueshme e timonit drejtues. Kënd Drejtues: 55 °. SISTEMI PLOTESISHT Hydrostatic I frenave në të gjitha 4 rrota me discqet e lyera në vaj. Ingranazhi I hidraulikës së pasme.
info@haxhijaha.com Tel:029 277 305 Mob.:045 730 073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim