''HAXHIJAHA'' TRAKTOR SAME SOLARIS 55DT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HAXHIJAHA 14 Krr 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
51HP/37KW

Motori Mitsubishi Tier 3, 4 - cilindër, ftohje me ujë, aspirimi natyral ose turbo
Ndërruesi i shpejtësisë me sinkro-ingranim: 12 përpara + 12 prapa me kthetra dhe marrshin e sinkronizuar. Shpejtësia maksimale 30km/h
Timoni hidrostatik i pavarur
Qarkullimi hidraulik i pompës me kapacitet 30 litra/min për kukë, dhe 6 dalje të ventilave nën kontroll
Dhëmbëzori konik i aksit të përparmë me këndin e përsosur 57° dhe kapacitet të duhur oscilues
Bllokada elektrohidraulike për aksin e përparmë dhe të pasmë
Kardani PTO me shpejtësi standarde 540/540 ECO/1000 shpejtësi e poshtme dhe kardan të mesëm montues
Kuka e përparme me kapacitet 400 kg dhe kardanin e pavarur 1000 rpm

PER INFORMATA SHTESE


e-mail.:info@haxhijaha.com
Tel.:029277305
mob.:044604843
telefonatat mund te behen nga ora 8-15 te Hene-Shtune

www.facebook.com/haxhijaha
www.haxhijaha.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim