''HAXHIJAHA'' TRAKTOR SAME Frutteto 90 CL.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HAXHIJAHA 14 Krr 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Perfaqesues ekskluziv per Kosove''HAXHIJAHA'' RAHOVEC
Same & Deutz Fahr SDF GROUP


Motori 4 cilindra Turbo Intercooler EURO III me kapacitet 4000 cc. Fuqia Max.në (2000/25/CE): 85 HP/63 kW. Ftohja e motorit Liquide me vaj.Filtri I ajrit I thatë me fishek të sigurisë dhe shtypës pluhur. Kapacitetii rezervarit: 50 lt. Ingranazh I sinkronizuar. Kardan I pavarur. Bllokada e diferencialit të përparëm dhe të pasëm. Reduktuesi I dhëmbzorit epicikloid. Drejtues Hydrostatic me pompë të pavarur me shtizë të rregullueshme të timonit. Kënd Drejtues: 60 °. Sistemi mekanik I hidraulikës së pasme, lidhja në tre pika me teleskopin stabilizues. Leva e psme e ingranazhit. Mbështetja e përparme për detyra të rënda.info@haxhijaha.com
www.haxhijaha.com
www.facebook.com/haxhijaha
Tel:029 277 305
mob.:044604843
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim