Lindi-1 LAMBORGHINI Champion 135 TURBO U SHIIT !!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P Lindi-1 08 Tet 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
-Shitet Traktori LAMBORGHINI Champion 135 TURBO
-Lamborghini Champion
-Motor 6 zylinder Turbo 135 Ps TURBO
-Viti i prodhimit 2000
-Kabine Full me eXtra Ngritet kabina me ajr, Karrika me ajr
-Karrika Ktheht edhe Mbrapa
-Polluga Para
-Kardan Para
-Klime dhe Nzemje Radjo CD
-4x4
-Frenat Me Ajer.
-Gomat e Reja
- 40 Km/h
-I sapo ardhur nga Zvicrra..

U SHIIT!!

N.T.P Lindi-1Prizren Landovic Gjakove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim