Traktor Freguson

Shitet nga: Fregusan 33 06 Tet 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shes Traktorin Fregusan 33 urgjentisht nuk ka asnje defekt traktori eshte ne gjendje te rregullt eshes me kos,plluigj dhe kulic te agries qmimi i fundit 2,800 ero traktori gjendet ne xerxe te komunes rahovecit mund te na kontaktoni edhe me viber+37745939508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim