Dy imt 539 dhe mjete bujqesore

Shitet nga: Besim 18 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shes dy imt 539 n gjendje t rregullt pune dhe po ashtu edhe mjete bujqsore ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim