Ferguson 39

Shitet nga: Ferguson 17 Pri 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shes traktor Ferguson Tipi 39 viti 1991 shume i rujtun ne gjendje shum te mir siq shihet edhe ne fotot dhe i ka ansoret te reja.
Per me shum info. +377 44 230 707
+377 44 316 074 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim