Ford newolland 4130 dhe shum pajisje te tjera

Shitet nga: ford 07 Jan 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
shitet ford newolland 4130 ... 54 kf ... traktori ka timon hidraulik shitet me keto mjete buqesore shitet dhe tek..traktori esht shum ekonomik ... te interesuarit te kontaktojn ne numerin e cel ... ...cmimi shum i arsyeshem ...traktori gjendet ne shqiperi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim