Goldon

Shitet nga: flamur 24 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
shesim goldonin me prokolic,frez dhe pllugi per nxerjen e patatave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim