HAXHIJAHA SAME 55 50KF DHE SAME 60 60KF 4WD

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HAXHIJAHA 08 Gsh 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
SAME 55 50KF DHE SAME 60 60KF 4WD
mail.: info@haxhijaha.com
www.facebook.com/haxhijaha
www.haxhijaha.com


tel .:029277305
mob.:044604843
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim