HAXHIJAHA SAME FRUTTETO 60KW 82KF 4X4

Shitet nga: HAXHIJAHA 18 Pri 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
TRAKTOR SAME FRUTETTO 4x4 60KW 82KF
Traktor Special per vreshtari dhe pemtari
tel:029277305
mob.:044604843
mail.: info@haxhijaha.com
www.haxhijaha.com
www.facebook.com/haxhijaha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim