John deere 6200 Iposa i ardhur

Shitet nga: arton 18 Gsh 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
john deere 6200
viti 1994
pes.84
shpejtsia(40 )klm
gomat 90%
kardon para dhe pulluga para
Ipo sa ardhur nga gjermanija...
per meteper
ose viber +37745662540....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim