Johne Deere 2140

Shitet nga: Johne Deere 06 Shk 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shes traktorin Johne Deere 2140
85 ps apo kuaj fuqi + turbo , traktorii eshte shum ne gjendje te mir pune , i ka dy par plugj
nipar rrotullues dhe ni par 2 uma per laver te thellë.
siç shihet ne foto traktori oshe ne gjendje shum temir pune ,
per me teper thirrni ne numrin 045 276 323
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim