Kultovator

Shitet nga: gjelil 02 Pri 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shes kultivator ne gjendje te mir teknike shes vetm.pse kam bler nje te ri viti prodhimit 2010
Ndrrim i mundshem me vegla bujqesore dhe gjera tjera
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim