Lug per bor

Shitet nga: Naim 22 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Punohen sipas porosis dhe jan shum praktike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim