N.T.P Lindi-1 Ford 7840 U SHIITT !!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P LINDI-1 13 Pri 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
-Shitet Traktori Ford
-TIPI 7840
-TURBO
-Viti i prodhimiit 1999
-Motorr: 6 Cilinder
-Motorr : Ford
-Ftohja me ujë
-Timoni Hidraulike
-Menjaq : Gjys shpecie
-Dy Karrika
-Kabina me nxemje dhe ftofje dhe Radione Edhe Klime
-Gomat e para 10%
-Gomat e pasme 90%
-125Ps
-4x4
-Ne gjendje shum te mire pune
-Traktori Gjindet Ne Zvicerr

-U SHIITT !!


--N.T.P Lindi-1

--Zvicerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim