N.T.P Lindi-1 HYRLIMANN H- 466 U SHIIT !!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P LINDI-1 20 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
-Shitet Traktori HYRLIMANN
-TIPI H-466
-Viti i prodhimiit 1984
-Motorr: 4 Cilinder
-Motorr : HYRLIMANN
-Ftohja me ujë
-Timoni Hidraulike
-Pesha e traktorit : 2990
-Dy Karrika
-Kabina me nxemje dhe ftofje dhe Radione
-Gomat e para 85%
-Gomat e pasme 50%
-52KW ( 70 PS )
-4x4
-Ne gjendje shum te mire pune
-I Sapo ardhur nga Zvicrra

U SHITT !!

N.T.P Lindi-1

Prizren Landovic Gjakove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim