N.T.P Lindi-1 HYRLIMANN H-488 PRESTIGE TURBO U ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P Lindi-1 10 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
-Shitet Traktori HURLIMANNN H-488 PRESTIGE DRIWEPOVER
-TURBO
-Viti i prodhimiit 1989
-Menjaq : DRIWEPOVER (Gjys shpecie)
-Polluga para
-Kardan Para
-Kabina me nxemje dhe ftofje
-Gomat e para 70%
-Gomat e pasme 70%
-Motor 4 Cilinder
-90Ps
-4x4
-Ne gjendje shum te mire pune
-I Sapo ardhur nga Zvicrra

- U SHIITT !!


N.T.P Lindi-1

Prizren Landovic Gjakove


044 198 736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim