N.T.P Lindi 1 LANDIN LEGEND 105 TURBO

Shitet nga: N.T.P LINDI-1 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
-Shitet Traktori Landin Legend 105
-TURBO
-Viti i prodhimiit 1998
-Motorr : Prekins
-Menjaq : Gjys shpecie
-Dy Karrika
-Polluga para
-Kardan Para
-Kabina me nxemje dhe ftofje Klime
-Gomat e para 60%
-Gomat e pasme 75%
-Motor 6 Cilinder
-125Ps
-4x4
-Ne gjendje shum te mire pune
-I Sapo ardhur nga Zvicrra


N.T.P Lindi-1

Prizren Landovic Gjakove

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim