N.T.P Lindi-1 Traktor Landin 8800 U SHIITT !!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P LINDI-1 24 Pri 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
-Shitet Traktori Landin
-TIPI 8800
-TURBO
-Viti i prodhimiit 1987
-Motorr: 4 Cilinder
-Motorr : Prekins
-Ftohja me ujë
-Timoni Hidraulike
-Menjaq : Gjys shpecie
-Pesha e traktorit : 4060
-Dy Karrika
-Kabina me nxemje dhe ftofje dhe Radione
-Gomat e para 85%
-Gomat e pasme 60%
-95Ps
-4x4
-Ne gjendje shum te mire pune
-I Sapo ardhur nga Zvicrra

- USHIITT !!

N.T.P Lindi-1

Prizren Landovic Gjakove


044 198 736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim