Pllugj per levrim te ares

Shitet nga: Agim 30 Sht 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Pllugjt jan n gjendje t rregullt jan t ndertuar privat jan pllugj 3 omi.jan me te rand dhe me te mdhaj se ata fabrikat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim