RAKOVICA 65 ME KABIN (NXEMJE DHE VENTILIM)65KF45KW

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HAXHIJAHA 31 Dhj 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
TRAKTOR RAKOVICA 65 ME KABIN (NXEMJE DHE VENTILIM) TRAKTOR I RI
45KW 65KF

tel:029277305
mob.:044604843
mail.: info@haxhijaha.com
www.haxhijaha.com
www.facebook.com/haxhijaha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim