Shitet traktor 466 hürlimann 4x4

Shitet nga: KRASNIQI 07 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shitet traktor hürlimann 466 i sapo ardhur nga zvicrra posedon kabinen me nxemje si dhe ka dy karrika per me shum na kontaktoni ne numrin me posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim