TRAKTOR

Shitet nga: Arifi 02 Dhj 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shes traktorin fiat traktor 450 4x4 ne gjendje shum te mir teknike hidrouliku i punon perfekt gomat e para i kaa te dobeta gjithashtu shes edhe traktorin same 160kw shes edhe nje valak per rimorkio te plehut natyral si dhe autokombajnen laverda 100.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim