TRAKTOR HÜRLIMANN H476 SAME FRUTTETO 75

Shitet nga: N.T.SH KASTRATI 23 Sht 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shite. Traktorat Hürlimann H476 ne gjendje te mir
Dhe Same frutteto 75 ne gjendje per pun
Traktorat zakonish perdoren per vneshtari dhe pemtari per info tjera kontakto ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim