Traktor CASE INTERNATIONAL 4230 -94 4X4 I SHITUR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 16 Qer 17:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Marke : CASE INTERNATIONAL
Model : 4230
Viti : 1994
Orë pune : 6259
Motori : 4 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : 84 Ps
Transmisioni : (Gjys SHpecie)
Kabina : E Mbyllur me nxemje dhe radio
Dimensioni i gomave të përparme : 340 / 85 R 24
Dimensioni i gomave të pasme : 420 / 85 R 34

Komenti : Kardan & Hidraulik para

I SHITUR

ORARI I THIRRJEVE: 08:00 - 22:00


www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim