Traktor CASE INTERNATIONAL 5140 4X4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 10 Mar 12:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Marke : CASE INTERNATIONAL
Model : 5140
Orë pune : 7620
Motori : 6 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : 110 Ps
Transmisioni : Powershift (Gjys SHpecie)
Kabina : E Mbyllur me nxemje dhe radio
Dimensioni e gomave të përparme : 540 / 65 R 24
Dimensioni i gomave të pasme : 600 / 65 R 38

ORARI I THIRRJEVE: 08:00 - 22:00


www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim