Traktor FORD 1710 -90 U SHITT!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 25 Nën 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Marke : FORD
Model : 1710
Viti : 1990
Orë pune: 1672
Motori : 3 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : -
Transmisioni : I Thjesht
Kabina : E Mbyllur me nxemje dhe ftohje
Dimensioni e gomave të përparme : 20%
Dimensioni i gomave të pasme : 20%

U SHITT!!

www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim